Przejdź do treści

Modlitewne wsparcie

Witaj na stronie z intencjami modlitewnymi!

Cieszymy się, że do nas trafiłeś. Ta strona została stworzona z myślą o Tobie i wszystkich, którzy pragną dzielić się swoimi intencjami modlitewnymi oraz wspierać innych w modlitwie.

Dlaczego warto złożyć intencję? Modlitwa to potężne narzędzie, które może przynieść pokój, ukojenie i nadzieję. Dzieląc się swoimi intencjami, otwierasz serce na moc wspólnotowej modlitwy. Nie jesteś sam – jesteśmy tutaj, aby się za Ciebie modlić i wspierać Cię w każdej potrzebie.

Jak złożyć intencję? To bardzo proste. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz poniżej, wpisując swoje imię (lub pozostając anonimowym), intencję modlitewną oraz adres e-mail ewentualnie krótki opis sytuacji, którą chciałbyś powierzyć w modlitwie. Twoja intencja zostanie dodana do naszej wspólnotowej księgi intencji, gdzie inni użytkownicy będą mogli się za nią modlić.

Modlitwa za innych Nie zapomnij również o sile modlitwy za innych. Przejrzyj intencje złożone przez innych użytkowników i dołącz do nas w modlitwie za ich potrzeby. Wspólna modlitwa ma ogromną moc, a Twoje wsparcie modlitewne może przynieść wielką ulgę i nadzieję osobom potrzebującym. Jeśli pomodlisz się za kogoś, kliknij przycisk „Pomódl się”, dzięki temu będzie wiadomo ile razy ktoś zmówił modlitwę w czyjejś intencji.

Bądźmy razem w modlitwie Pamiętaj, że modlitwa łączy, daje siłę i pokój sercu. Bez względu na to, czy pragniesz poprosić o modlitwę, czy też chcesz się modlić za innych, jesteś tutaj mile widziany. Bądźmy razem w modlitwie, wspierajmy się nawzajem i dzielmy miłością, która płynie z naszej wspólnoty.

Z miłością i modlitwą,
Michał

*
*
*

*
Zgadzam się z warunkami i regulamin korzystania z witryny
 

MÓDLMY SIĘ ZA… (INTENCJE INNYCH WIERNYCH)

 

  • Proszę o modlitwe o uratowanie mojego małżeństwa i przemianę meza
  • Módlmy się za mojego chorego brata Arnolda...

Módlmy się.

O autorze

Michał, pasjonat duchowości katolickiej. Założyciel e-modlitwy.pl z misją zgromadzenia wszystkich modlitw katolickich w jednym, bezpiecznym miejscu. Nieustannie rozwijamy serwis, planując wersję mówioną modlitw na Spotify. Proszę o wyrozumiałość dla reklam - to dzięki nim możemy dalej działać. Serdecznie zapraszam do wspólnej duchowej podróży.
Zacznij dzień od modlitwy z Bogiem! 🙂

Modlitewne wsparcie

Czy wiesz, że na naszej stronie możesz składać własne intencje modlitewne? Twoje prośby i podziękowania są dla nas ważne, a wspólna modlitwa ma ogromną moc. Kliknij tutaj, aby podzielić się swoją intencją i dołączyć do naszej modlitewnej wspólnoty. Pamiętaj, jesteśmy tutaj, aby się za Ciebie modlić i wspierać Cię w każdej potrzebie.